
Розкоксування поршневих кілець двигуна "АНТИКОКС" VERYLUBE - 320мл..
375 ₴
- Немає в наявності
- Код: XB 40011
+380 (99) 700-84-95
Вiддiл продаж- +380 (98) 791-37-87Вiддiл продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Рідина для розкоксування поршневих кілець.
Швидкодійний засіб для розкоксування залеглих поршневих кілець бензинових і дизельних двигунів. Видаляє весь нагар і смоляні відкладення з порожнин циліндропоршневої групи. Після застосування не потребує заміни моторної оливи.
- Відновлює рухливість кілець
- Знижує витрату оливи
- Чистить циліндри й поршні, камеру згоряння, клапани від усіх видів забруднень (нагару, коксу, лаків, смол)
- Вирівнює компресію в циліндрах.
- Знижує шум під час роботи двигуна
- Видаляє відкладення зі свічок запалювання (розжарювання)
- Знижує рівень шкідливих викидів в атмосферу.
-
Застосування
- Прогріти двигун. Він має бути теплим, але не гарячим.
- Викрутити свічки (форсунки). Відключити рознімач датчика розподільника запалювання, датчик Холла або комутатор.
- Через шланг-насадку (йде в комплектi з балоном) розпилити засiб по черзi у кожний цилiндр (до 5сек.). Закрутити свiчки або форсунки. Почекати 10-20хв. та викрутити свiчки або форсунки. Прикрити отвори поглинаючою тканиною , щоб бруд який вилiтає не потрапив на фарбу. Провернути двигун стартером декiлька секунд.
- Укрутити свiчки або форсунки на мicце. Пiдєднати проводи та датчики.
- Запустити двигун i запезбечити його роботу на пiдвищенiй частотi обертання колiнчастого вала до 15хв..За цей час залишки коксу видаляться через систему випуску вiдпрацьованих газiв.
- Одного аерозольного балона (320мл.) достатьно для розкоксування кiлець у 20ти цилiндрах.
-
Примітки
- Уникайте потрапляння складу на лакофарбові покриття.
- Безпечний для каталітичних нейтралізаторів, кисневих датчиків, гумотехнічних виробів та ущільнювачів.
Аерозольний балон 320 мл,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XADO Chemical Group |
| Стан | Новий |
| Об'єм | 320 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴
