Матеріал ремінця: Силікагель
Матеріал корпусу годинника: пластик
Форма циферблата: Круглий
Розмiр годинника: 50х50мм..
Загальна довжина з ремiнцем: 26см..
Стиль: спорт
Режим управлiння: електронні
Тип дисплея: цифровий
Режим живлення: Працює від батареї
Живлення: Кнопкова батарея (діаметр <20 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Чорний |
| Призначення | Вігнестрельна зброя |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 115 г |
| Діаметр | 50 мм |
| Загальна довжина | 26 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Пояс |
| Укорочується | Да |
| Колір | Хакі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴




