Сумки для дрібних речей. Дві кишені на блискавці, Спереду патч для шеврона і т.п. .Ззаду сумки кріплення на ремінь чи систему Молле.
Колiр - комуфляж (вiдповiдає фото)
Розмiр 19х14х5см.
Матерiал - полiестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Колір | Різні кольори |
| Спосіб зачиняння | Молния |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип | Органайзер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴




