Круг для різьблення по дереву 100мм. для кутової шліфувальної машини - формувально-шліфувальний круг для дерева, гіпсокартону, ДСП, пластику.
Матерiал: сталь
Комплектацiя: Круг 100мм. а також перехiдне кiльце на 16мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Зачистний |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Діаметр | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴





