Окуляри спортивнi + шнур + серветка
Колiр - комуфляж з жовтими вставками
Свiтлофiльтр: сiрий
Розмiр мiж дужками 14см..
Лiнзи - пластик
Тест на поляризацiю позитивний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 г |
| Висота лінзи | 35 мм |
| Довжина завушника | 125 мм |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Стать | Унісекс |
| Поляризація | Да |
| Тип | Органайзер |
| Тип лінз по матеріалу | Пластикові |
| Тип оправи | Ободкові |
| Колір лінз | Сірий |
| Ширина лінзи | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴




