Окуляри спортивнi + шнкрое + серветка
Колiр - комуфляж iз жовтими вставками
Розмiр мiж дужками 14см..
Лінзи – пластик
Тест на поляризацiю позитивний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Поляризація | Так |
| Стан | Новий |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Поляризація |
| Розміри | |
| Вага | 25 г |
| Висота лінзи | 35 мм |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Загальна ширина | 150 мм |
| Ширина лінзи | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 |
| Тип | Органайзер |
| Ширина | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴





